Promocje

Promocje2019-01-23T08:29:51+00:00

„Rabat internetowy”

Dla nowych klientów, którzy podpiszą umowę z naszym biurem rachunkowym na okres co najmniej 12 miesięcy i zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową, oferujemy 2 miesiące z 40% rabatem od stawki ustalonej w umowie !!!! Oferta ważna do odwołania.

„Poleć nas znajomym”

Oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów. Za każdego klienta, któremu Państwo polecą usługi naszego biura i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę, dostaną Państwo od nas rabat do opłaty stałej w wysokości 20% przez 3 miesiące !!!! Oferta ważna do odwołania.

„Wstęp do biznesu”

Oferta skierowana do małych i średnich firm z terenu Wyszkowa i okolic , prowadzących PKPiR, z którymi podpiszemy umowę na co najmniej 24 miesiące, uzyskają od nas rabat w wysokości 30% przez okres pierwszych 3 miesięcy od stawki określonej w umowie. Oferta ważna do dnia 30.06.2019

„Nowa firma”

Oferta skierowana do nowo powstających podmiotów, z którymi podpiszemy umowę na min. 12 miesięcy. Aby zmniejszyć ich koszty w początkowym okresie działalności proponujemy rabat na wykonane usługi w wysokości 40% przez 3 miesiące. Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą mogą liczyć na pomoc w rejestracji podmiotu w ramach umowy o obsługę księgową. Oferta ważna do odwołania.

* Znajomość aktualnych przepisów prawnych podatkowych oraz z dziedziny rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych gwarantuje naszym klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową realizację zadań.

* Bezpieczeństwo i wiarygodność działania potwierdza CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 6515/2004 oraz posiadane w PZU S.A. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób wykonujących w/w usługi.

justo Curabitur pulvinar ut Aenean risus.